“ Merhaba “…
Bundan 40 yıl önce “Ufuk Çanta” markası ile sizlere ilk broşürümüzü hazırlar iken, nasıl“ Merhaba” demenin mutluluğunu yaşadı isek, bugün de aynı mutluluğu yaşıyoruz…
Yenilenen Ünvanımız ve yeni yüzümüzle eski dostlarımız ile tekrar bir araya gelmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz..
Yeni bir başlangıç , yeni bir mekan ve yeni bir marka ile olur dedik, ve eski tescilli markalarımızla birlikte,“Çanta fuarı “ ünvanı ile birlikte“cantafuari.com “ isimli websayfamız ile tekrar faaliyet göstermeye başladık..
Amacımız;
Promosyonel ürün tasarımı ve imalatı yapan bir çanta firması olarak,daha önce olduğu gibi bundan sonra da ,yaptığımız işin önem ve hassasiyetinin bilincinde olarak ;üstlendiğimiz tüm projeleri gününden önce , kalite kontrolü yapılmış bir şekilde kurumunuza teslim etmek bizim için en önemli referans kaynağı olacaktır.
Web sayfamızda gördüğünüz tüm ürünler , geçmiş yıllardan buyana bire bir çalıştığımız firmalara yaptığımız işlerden bazılarını göstermektedir..
Bu websayfasında yer alan , PETROL OFİSİ- TARAFTAR ÇANTASI ,tasarım çalışması da tarafımızca yapılmış olup,üretildiği yıl PETROL OFİSİNE YILIN EN BAŞARILI REKLAM ÇALIŞMASI ödülünü sağlayan bir reklam çalışmasıdır.
Bu reklam çalışması aynı zamanda ,“Türkiye’de bir proje dahilin de bu güne kadar üretilmiş çanta sektöründe en yüksek REKLAM / PROMOSYON projesidir.. ( Sırt Çantası -90 gün / 600.000 Adet )
Şirketimiz sayı sınırı olmaksızın firmanızın tüm taleplerinde ,
“Kaliteli üretim , zamanında teslim ve gerçekçi fiyat “ prensiplerine bağlı kalarak sizlerle tekrar bir arada olmaktan onur duyacaktır.
Sağlıklı ve Mutlu Günler Dileği ile…